Sveiki naujai atvykę į šį puslapį. Dabar būtina susikurti savo paskyrą tikru vardu ir pavarde ir tikru el. pašto adresu. Instrukcija filmuke dešinėje. Spauskite :Prisijungti", o tada  "Kurkite naują paskyrą" mygtuką..

Sukūrę paskyrą savo el. pašte rasite nuorodą. Ją spustelėję tapsite registruotais vartotojais ir galėsite registruotis į kursus.

Jei dirbate kompiuteriu ir turite mikrofoną, galimas mokymasis per TeamViewer programą. Sėkmingam realaus kontakto palaikymui parsisiųskite šią  TeamViewer11 versiją. Svarbu, kad būtų būtent ši versija pas visus, kitaip nesusijungsime.  Susijungimui mokytojas atsiųs Meeting ID kodą. Galima kodą paraštyti dalyko pokalbių srityje, atsiųsti paštu ar per messenger'į.  Kai susijungsite dešinėje prie krašto paieškokite programos paslėpto lango kur įsijungia jūsų mikrofono garsas.

Daug mokytojų su Jumis bandys susisiekti ZOOM video konferencijoje. Nuorodas ir laiką gausite epaštu ar per messager. Išmaniuosiuose telefonuose būtina parsisiųsti programėlę, o kompiuteriuose pirmo jungimosi metu tokią programėlę parsiųs, bet galima jungtis ir per naršyklę.

Galimi kursai

Geografija 6 klasė

Geografija 7 klasė

Geografija 8 klasei

Geografija vyresniesiemsi

Lietuvių kalba

Žmogaus sauga. Saugus eismas.

Pakelkim galvas į dangų!

  Fizika - mokslas tiriantis gamtoje vykstančius reiškinius, kur vienos medžiagos nevirsta kitomis.vadovėlis

  Pradedame mokytis mechanikos.Mechaninis judėjimas. Jėgos. Energija, darbas, galia. paprastieji mechanizmai. Skysčių ir dujų slėgis

Šiluma. Elektra. Magnetizmas.

Elektromagnetinė indukcija ir kintamoji srovė. Svyravimai ir bangos. Optika. Šviesos reiškiniai. Kvantinė fizika. Atomo fizika.

Mechanika. Molekulinė fizika. Termodinamika. Elektrostatika.

 Elektra, Magnetizmas. Svyravimai ir bangos. Optika. Šviesos reiškiniai. Kvantinė fizika. Atomo fizika. 12

Informacinės technologijos 9 kl.

WORD, EXCEL ...

Gestų abėcėlė

Lygtys. Lygčių sistemos.

Trikampių panašumas

Veiksmai su dešimtainėmis trupmenomis.

Čia rasite moodle galimybių pavyzdžių.