• Atgal

  Skaičiuok!    

  bullet Nauja!  Programa daugybos lentelės mokymui ir mokymuisi "Daugyba_dalyba 1.0"   . Į tą patį paketą įdėta ir sudėties atimties mokymui skirta programa "Sudėtis" bei neigiamų skaičių, sudėties ir daugybos treniruoklis "Skaičiuok". Nauja!
  bullet Daugybos dalybos programa

  (Dešimtmetės mokyklos rekordas 1s/veiksmui, vidurinės - 0,87s/veiksmui).

   Programa skirta daugybos lentelės mokymui, tačiau ja galima ir pažaisti - palenktyniauti. Norėdami patekti į rekordų lentelę užsistatykite, kad norite spręsti 20 uždavinių. Jei pavyks juos išspręsti be klaidų ir per
  kuo trumpesnį laiką - pateksite į rekordų lentelę. Tiesa, tam turi būti naudojama visa daugybos lentelė iki 10, bei iterpta mažesnių skaičių daugyba!
  Daugybai ir dalybai rekordų lentelė bendra. Programos nuostatas galima keisti, tačiau mažiau nei 15 uždavinių sprendimas neleis įsirašyti į rekordų lentelę.
  Dalybos veiksme uždavinių skaičių sumažina pati programa, nes dalyba iš 0 negalima!
  bullet Sudėties atimties programa

   Programa skirta sudėties ir atimties mokymui, tačiau ja galima ir pažaisti - palenktyniauti. Norėdami patekti į rekordų lentelę užsistatykite, kad norite spręsti 16 ar daugiau uždavinių. Jei pavyks juos išspręsti be klaidų ir per
  kuo trumpesnį laiką - pateksite į rekordų lentelę. Tiesa, tam turi būti naudojami visi skaičiai iki 100 !
  Sudėčiai ir atimčiai rekordų lentelė bendra.
  Programos nuostatas galima keisti, tačiau mažiau nei 15 uždavinių sprendimas neleis įsirašyti į rekordų lentelę.
  bullet Programa "Skaičiuok"

   Programa skirta teigiamų, neigiamų skaičių sudėties, atimties ir daugybos mokymui, tačiau ja galima ir pažaisti - palenktyniauti. Norėdami patekti į rekordų lentelę pasirinkite, kad norite spręsti visų 12 tipų uždavinius. Jei pavyks juos išspręsti be klaidų ir per kuo trumpesnį laiką - pateksite į rekordų lentelę!
  Programos nuostatas galima keisti, tačiau mažiau nei 15 uždavinių sprendimas ar ne visų tipų uždavinių sprendimas neleis įsirašyti į rekordų lentelę.

   
  bullet Programa "Apvalink"

   Programa skirta dešintainių trupmenų ir sveikųjų skaičių apvalinimo įgūdžiams ugdyti , tačiau ja galima ir pažaisti - palenktyniauti. Norėdami patekti į rekordų lentelę pasirinkite, kad norite spręsti dešimtainių trupmenų apvalinimo uždavinius, kurių sudėtingumas virš raudonos žymos. Būtina spręsti ne mažiau 15 uždavinių.